Ajuntament  »  Organització Institucional  »  Mandat 1995-1999

Mandat 1995-1999

Nom i Cognoms

Partit Polític

Des de

Fins a

Observacions

Baron Espinar, Joan Antoni

PSC

17/06/1995

03/07/1999

-

Bassas Segura, Ramon

PSC 

17/06/1995

03/07/1999

-

Benito Vales, Carme

IC-EV 

17/06/1995

03/07/1999

-

Bonamusa Turon, Sergi   

 PSC 

03/07/1997

03/07/1999

substitut de Anna Maria Comas Valls

Calzada Olmedo, José Luís 

PP

17/06/1995

03/07/1999

-

Carbó i Boatell, Genís

CiU

17/06/1995

03/07/1999

-

Comas Valls, Anna Maria  

PSC

17/06/1995

03/07/1997

-

Escoda Canals, Jeroni

PSC   

17/06/1995

03/07/1999

-

Fernández, Antonio

PP

17/06/1995

03/07/1999

-

Fernández Oller, Joaquim

CiU

03/10/1996

03/07/1999

substitut de Carles Sabater Carbonell

Floriach Cabot, Paquitona

PSC 

1706/1995

03/07/1999

-

González Agápito, Pilar 

PSC

17/06/1995

03/07/1999

-

Guirao Abellán, Quiteria

IC-EV

17/06/1995

03/07/1999

-

Herrero García, Remigio 

PSC

17/06/1995

03/07/1999

-

López Alegre, Joan

PP 

17/06/1995

03/07/1999

-

Maltas i Estrems, Josep 

CiU 

17/06/1995

03/07/1999

-

Manchado Zambudio, Fermín

PSC

17/06/1995

03/07/1999

-

Mañach i Serra, Josep

CiU

17/06/1995

03/07/1999

-

Marti i Julià, Josep Lluís

CiU

17/06/1995

03/07/1999

-

Mas Estela, Manuel 

PSC

17/06/1995

03/07/1999

Alcalde

Milà Solsona, Salvador

IC-EV 

17/06/1995

03/07/1999

-

Nogueras i Bassó, Carles 

CiU

17/06/1995

03/07/1999

-

Picart i Gardella, Remei 

CiU

17/06/1995

03/07/1999

-

Prados Martínez, Consol

PSC

17/06/1995

03/07/1999

-

Rovira i Suñé, David 

PP

17/06/1995

03/07/1999

-

Sabater i Carbonell, Carles

CiU

17/06/1995

03/07/1996

-

Suriñach i Romans, Jordi 

CiU

17/06/1995

03/07/1999

-

Terradas Yus, Esteve PSC 17/06/1995 03/07/1999 -
Torres i Muñoz, Francesc CiU 17/06/1995 03/07/1999 -