Ajuntament  »  Organització Institucional  »  Mandat 1999-2003

Mandat 1999-2003

Nom i Cognoms

Partit Polític

Des de

Fins a

Observacions

Baron Espinar, Joan Antoni
PSC-PMC
03/07/1999  14/06/2003
-
Bassas Segura, Ramon
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
-
Batista Gàzquez, J. Oriol
PSC-PMC (Ind.)
03/07/1999  14/06/2003
 -
Bonamusa, Sergi
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Calzada, Josep Lluís
PP
03/07/1999  14/06/2003
 -
Camp Batalla, Ramon
CiU
03/07/1999  02/12/2003
 -
Carbó, Genís
CiU
03/07/1999  14/06/2003
 -
Comas Valls, Josep
ICV-EA-EPM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Esperalba Iglesias, Joaquim
CiU
03/07/1999  14/06/2003
 -
Fernández, Antoni A.
PP
03/07/1999  13/04/2000
 -
Fernàndez Oller, Joaquim
CiU
03/07/1999  14/06/2003
 -
González Agápito, Pilar
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Herrero García, Remigio
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
López Alegre, Joan
PP
03/07/1999  14/06/2003
 -
López Figueroa, Montserrat
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Manchado Zambudio, Fermín
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Manté, Roser
CiU
03/07/1999  14/06/2003
 -
Martí Julià, Josep Lluís
Regidor municipal
03/07/1999  14/06/2003
 -
Mas Estela, Manuel
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
Alcalde
Melero Collado, Francesc
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Milà Solsona, Salvador
ICV-EA-EPM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Prados Martínez, Consol
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Romero Llano, Alicia
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Rovira Suñé, David
PP
03/07/1999  14/06/2003
 -
Solà, Pere
CiU
03/07/1999  14/06/2003
 -
Terradas Yus, Esteve
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -
Vilert Soler, Arcadi
PSC-PM
03/07/1999  14/06/2003
 -