Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

Mandat 2011-2015

Escoltar

Mandat 2011-2015

Nom i Cognoms
Partit Polític
Des de
Fins a
Observacions
Joan Mora Bosch
CiU
11/06/2011
13/06/2015
Alcalde
Joaquim Fernandez Oller
CiU
11/06/2011
13/06/2015
-
Marcel Martínez Bruguera
CiU
11/06/2011
06/10/2011
-
Núria Calpe Marquet
CiU
11/06/2011
13/06/2015
-
Montserrat Rodríguez Sánchez
CiU
11/06/2011
13/06/2015
-
Pere Galbany Duran
CiU
11/06/2011
13/06/2015
-
Miquel Rey Castilla
CiU
11/06/2011
13/06/2015
-
Carolina Soler Soto
CiU
11/06/2011
10/01/2013
-
Olga Ortiz Moreno CiU 02/11/2011 13/06/2015 En substitució de Marcel Martínez Bruguera
Ramon Reixach i Puig
CiU
25/01/2013 13/06/2015 En substitució de Carolina Soler Soto
Joan Antoni Baron Espinar
PSC-PM
11/06/2011
13/06/2015
-
Maria Consuelo Prados Martinez
PSC-PM
11/06/2011
13/06/2015
-
Maria Montserrat López Figueroa
PSC-PM
11/06/2011
13/06/2015
-
Mari Carme Maltas Freixas
PSC-PM
11/06/2011
13/06/2015
-
Francisco Melero Collado
PSC-PM
11/06/2011
13/06/2015
-
Juan Antonio Ciller López
PSC-PM
11/06/2011
13/06/2015
-
Ivan Pera Itxart
PSC-PM
11/06/2011
13/06/2015
-
Carlos Fernández Baez
PSC-PM
11/06/2011
31/10/2014
-
Núria Aguilar Camprubí
PSC-PM
04/12/2014
13/06/2015
En substitució de Carlos Fernández Baez
José Manuel López Gonzalez
PPC
11/06/2011
13/06/2015
-
José Luis Calzada Olmedo
PPC
11/06/2011
13/06/2015
-
Marco Antonio Fernández Dominguez
PPC
11/06/2011
13/06/2015
-
Berta Isabel Azpericueta Sánchez
PPC
11/06/2011
13/06/2015
-
Florenti Torres Fernández
PPC
11/06/2011
13/06/2015
-
Monica Lora Cisquer
PxC 
11/06/2011
13/06/2015
-
Juan Gabriel Ponce Lopez  PxC 11/06/2011  13/06/2015 No adscrit des de 03/07/2014
Carlos Fontbona Gil PxC 11/06/2011 09/04/2015
-
José Maria Gimenez Marin PxC 10/06/2015 13/06/2015 En substitució de Carlos Fontbona Gil
Esteve Martinez Ruiz
ICV-EUiA 
11/06/2011
13/06/2015
-
Conxita Calvo Lomero
ICV-EUiA  
11/06/2011
13/06/2015
-
Safont-Tria Ramon, Xavier
CUP 
11/06/2011
13/06/2015 -