Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

Mandat 2015-2019

Escoltar

Mandat 2015-2019

Nom i Cognoms
Partit Polític
Des de
Fins a
Observacions
David Bote Paz
PSC-CP
13/06/2015
-
Alcalde
Núria Moreno Romero
PSC-CP
13/06/2015
-
-
Miquel Àngel Vadell Torres
PSC-CP
13/06/2015
-
-
M. Luisa Merchán Cienfuegos
PSC-CP
13/06/2015
-
-
Juan Manuel Vinzo Gil
PSC-CP
13/06/2015
08/06/2018
Per decés
Juan Carlos Jerez Antequera
PSC-CP
13/06/2015
-
-
Elizabeth
Ruíz Moreno
PSC-CP
05/07/2018
-
En substitució de Juan Manuel Vinzo Gil
Joaquim Fernàndez Oller
CiU
13/06/2015
-
-
Núria Calpe Marquet
CiU
13/06/2015
-
-
Miquel Rey Castilla
CiU
13/06/2015
05/11/2015
-
Isabel Martínez Cid
CiU
13/06/2015
-
-
Josep Maria Font Morera
CiU
13/06/2015
-
-
Dolors Guillén i Mena
CiU
04/12/2015
-
En substitució de Miquel Rey Castilla
Francesc Teixidó i Pont
ERC-MES-AM
13/06/2015
-
-
Anna Salicrú Maltas
ERC-MES-AM
13/06/2015
-
-
Joaquim Camprubí Cabané
ERC-MES-AM
13/06/2015
-
-
Ignasi Bernabeu Villa
ERC-MES-AM
13/06/2015
-
-
Montse Morón Gámiz
VOLEMataró
13/06/2015
-
-
Sarai Martínez Vega
VOLEMataró
13/06/2015
-
Des de juliol de 2018 regidora no adscrita
Anna Maria Caballero Sancho
VOLEMataró
13/06/2015
28/12/2018
Des de setembre de 2015 regidora no adscrita.
Dimiteix com a regidora no adscrita el 28/12/2018
David Lloveras Mir
VOLEMataró
07/02/2019
-
-
Xavier Caravaca Domínguez
C's
13/06/2015
03/03/2016
-
Juan Carlos Casaseca Ferrando
C's
13/06/2015
-
-
Víctor Manuel Paramés Soteras
C's
13/06/2015
-
Des de novembre de 2018 regidor no adscrit
M. José González Sánchez
C's
07/04/2016
-
En substitució de Xavier Caravaca Domínguez
José Manel López González
PP
13/06/2015
-
-
José Luis Calzada Olmedo
PP
13/06/2015
-
-
Juli Cuéllar i Gisbert
CUP-PA
13/06/2015
-
-
Carme Polvillo i Alomà
CUP-PA
13/06/2015
-
-
Mònica Lora Cisquer
PxC
13/06/2015
-
-
Esteve Martínez Ruiz
ICV-EUiA-E
13/06/2015
-
-